فروش جوجه مرغ گوشتی نژاد راس

یکی دیگر از نژادهای جوجه مرغ گوشتی که در شرکت طیور پروران میهن ارائه می شود ، مرغ نژاد راس است. مرغ راس یکی از نژاد های مرغ است که دارای گوشت زیاد و قابلیت تخم گذاری فراوان دارد. مرغ گوشتی راس نیاز پرورش دهندگان را کامل برطرف میکند که این امر باعث شده درخواست برای خرید و فروش جوجه راس بدون واسطه و پرورش مرغ راس گوشتی بسیار بالا برود. فروش جوجه گوشتی راس و خرید جوجه گوشتی راس و البته پرورش آن سود زیادی برای پرورش دهندگان دارد

از آنجایی که قابلیت تخمگذاری این مرغ ها بالا و تقریبا اکثر تخم ها دارای نطفه هستند پرورش دهندگان با استفاده از دستگاه جوجه کشی اقدام به تبدیل این تخم های نطفه دار به جوجه های راس کرده اند. با این کار تعداد مرغ ها در بازه زمانی کوتاه زیاد میشود و این باعث شده که پرورشدهندگان به فروش جوجه راس بدون واسطه روی بیاورند. این جوجه راس ها در سن های یک روزه ، پنج روزه و حتی 10 روزه به صورت مستقیم به فروش میرسند ، قیمت جوجه یک روزه راس هم که در بازه زمانی های مختلف متغیر است ، برای استعلام قیمت جوجه یک روزه راس با شرکت طیور پروران میهن در تماس باشید و قیمت روز را دریافت کنید

برای اینکه جوجه مرغ گوشتی نژاد راس به راندمان مطلوب برسد باید برنامه غذایی متعادلی به همراه آسایش برای جوجه در نظر گرفته شود.

فروش جوجه گوشتی راس زمستان 1402

یکی از پرطرفدارترین انواع جوجه که از شرکت ما خریداری میشود و برای ما نیز مایه افتخار است ، فروش جوجه گوشتی راس است که واقعا افراد زیادی درخواستش رو دارند ، شرکت ما جوجه گوشتی راس ، مرغ گوشتی نژاد راس رو با بهترین کیفیت با حمل با کامیون های مخصوص به سراسر ایران براتون انجام میده

قیمت جوجه یک روزه راس زمستان 1402

جوجه راس چیست ؟

جوجه راس یا مر غ راس یک نوع از مرغ است که اصلاح نژاد شده است. گروه راس یک شرکت غذایی انگلیسی بوده در سال 1962 شروع به تولید مرغ کرد که به بزرگ ترین شرکت تولید کننده مرغ در اروپا تبدیل شد.

جوجه گوشتی راس در سال 1978 با اولین اصلاح نژاد شده وارد بازار گردید و به دنبال آن چندین اصلاح نژاد دیگه هم شد که در سال 2004 توانستند به وسیله اصلاح نژاد و جریه غذایی مناسب وزن آنها را به 4200 گرم برسانند.

در اوایل گروه راس، محصولات خود را به وسیله واسطه ها در اروپا پخش میکرد ولی بعد از مدتی اقدام به فروش جوجه راس بدون واسطه کردند که این مورد باعث سود فراروان برای آنها شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید با شماره 09122895849 و 02177623913 و 02177687828 با شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید

کارایی جوجه های گوشتی راس 308 تحت شرایط مختلف تغذیه ای

استفاده از نیازهای غذایی متناسب با ژنوتیپ های جوجه های گوشتی جدید، بیان ژنتیکی بهینه آنها را مشخص می کند. از این رو، دانشگاه ها و مؤسسات علمی تحقیقاتی با استفاده از  نیازهای تغذیه ای متفاوت به منظور بهبود راندمان تولیدی جوجه های گوشتی و کاهش هزینه های تولید به تنیجه ای بهتر برسند.. این آزمایش با هدف ارزیابی عملکرد رشد و ویژگی‌های لاشه 1200 جیره‌های تغذیه‌ شده جوجه‌های گوشتی بدون جنسیت راس 308 فرموله‌شده با الزامات Ross 308، NRC، FEDNA و Rostagno برای یک دوره 35 روزه انجام شد.

در طول دوره آزمایشی، گروه راس 308 میزان وزن و خوراک مصرفی را در مقایسه با سایر نیازهای تجربی بهبود بخشید (05/0 > P).  علاوه بر این، گروه NRC مصرف خوراک و BW را کاهش داد، اگرچه نتایج مشابهی با گروه‌های FEDNA و Rostagno داشت. (P <0.05). این آخرین تیمار باعث کاهش ضریب تبدیل خوراک و زنده ماندن شد (05/0 > P). علاوه بر این، گروه Ross 308 و FEDNA بالاترین عملکرد لاشه را نشان دادند (P <0.05). و کمترین میزان تولید سینه (05/0 > P) در گروه NRC مشاهده شد. با این حال، بازده چربی پا و شکم در بین تیمارها تفاوتی نداشت (05/0 P>). علاوه بر این، رژیم های غذایی تحت FEDNA بیشترین وزن نسبی را برای کبد، قلب و سنگدان گزارش کردند. به همین ترتیب، این گروه (FEDNA) پروتئین سینه و خاکستر را کاهش داد و همچنین گروه NRC چربی خام را افزایش داد و a∗ را کاهش داد. رژیم های غذایی که بر اساس اسیدهای آمینه قابل هضم و با تعادل خوبی از پروتئین و انرژی فرموله شده بودند، مانند رژیم های گروه راس 308، نتایج بالاتری را نشان دادند.

منبع Efficiency of Ross 308 broilers under different nutritional requirements

فروش جوجه راس بدون واسطه

هنگام خرید از بخش کنندگان و خرده فروشان همیشه احتمال اینکه جوجه و مرغ خریداری شده مشکلی از جهت سالم بودن آن هست. همچنین چون این خرده فروشان باید سودی بکنن مبلغی بیشتر از خرید خود میگویند که در نتیجه خریداران باید پول بیشتری برای خرید جوجه راس بدهند.

برای اینکه از سلامت جوجه راس های گوشتی در هنگام خرید مطمئن باشید و قیمت کمتر از بازار و همپای تولید بپردازید، شرکت طیور پروران میهن با ارائه مستقیم این جوجه ها اقدام به فروش جوجه راس بدون واسطه کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید با شماره 09122895849 و 02177623913 و 02177687828 با شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید

در هنگام خرید جوجه راس  باید به وزن آن توجه کرد چون اگر وزن جوجه غیر طبیعی باشد نشانگر ان است که از تغذیه نامناسب و هورمون های زیاد برای پرورش آن استفاده شده.

 

مشخصات جوجه راس

  • وزن جوجه یکروزه راس  بین 50 الی 60 گرم است.
  • وزن چوچه 40 روزه راس  بین 2500 الی 3000  گرم است.
  • وزن جوجه 50 روزه راس حدود 4000 گرام است.
  • مصرف تغذیه جوجه یک روزه راس  حدود 15 گرم
  • مصرف تغذیه جوجه 40 راس  حدود 250 گرم
  • آب مصرفی در هر کیلو گرم غذا  1.7 لیتر در دمای 21 درجه است.

 

جیره غذایی جوجه مرغ گوشتی نژاد راس

مهم ترین قسمت هزینه های جوجه مرغ گوشتی را جیره غذایی جوجه تشکیل می دهد.

در ترکیب غذایی جوجه گوشتی باید نسبت مناسبی از انرژی، پروتئین، اسیدآمینه، مواد معدنی، ویتامین ها و اسیدهای چرب در نظر گرفته شود.

در روزهای ابتدایی رشد جوجه مرغ گوشتی نژاد راس یعنی تا 10 روزگی تغذیه باید به گونه ای باشد که اشتهای کافی برای جوجه بوجود بیاید و تا هفت روزگی به حداکثر میزان رشد خود برسد.

جیره زمان رشد جوجه ها نیز بعد از ده روزگی به مدت 14 تا 16 روز استفاده می شود. در این مرحله دیگر از کرامبل یا پلت ریز استفاده نمی شود و از خود پلت برای تغذیه استفاده می شود.

در این دوره رشد جوجه ها تا زمان رسیدن به وضعیت داینامیک ادامه دارد در نتیجه تغذیه باید به گونه ای باشد که جوجه مرغ گوشتی نژاد راس به مقدار کافی مواد مغذی که نیاز دارد را دریافت کند. درنتیجه باید از مقادیر کافی انرژی و اسیدهای آمینه در غذا استفاده شود.

جیره پایانی که بیشترین سهم دانه و هزینه را در طول زندگی جوجه مرغ نژاد راس دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

برنامه غذایی در این بخش باید به گونه ای باشد که جوجه ها بیشترین سود را به پرورش دهنده ارائه دهند.

این جیره از 25 روزگی تا زمانی که جوجه مرغ گوشتی نژاد راس به کشتارگاه می رود یعنی حدود 42 تا 43 روزگی ادامه دارد.

البته ممکن است جیره پایانی جوجه بر اساس معیارهایی مانند طول دوره پرورش، نوع برنامه غذایی و وزن مورد نظر برای کشتارگاه تغییر کند که بر این اساس ممکن است چند نوع جیره پایانی برای جوجه تا زمان مناسب برای کشتارگاه استفاده شود.

شرایط مکانی برای پرورش جوجه مرغ گوشتی نژاد راس

یکی از عواملی که باعث سلامت جوجه مرغ گوشتی نژاد راس می شود کیفیت بستر پرنده می باشد.

اگر رطوبت کم باشد در نتیجه گاز آمونیاک کمتری تولید می شود و از استرس تنفسی پرنده کاسته می شود.

رطوبت همچنین باعث می شود تا در مفاصل پرنده ها تورم بوجود آید.

آب برای بقا بسیار پر اهمیت می باشد و اگر جوجه ها از آب کافی استفاده نکنند بر عملکردشان تاثیر فراوانی خواهد داشت.

باید توجه داشت که املاح و مواد معدنی در آب پرنده نباید زیاد باشد. آلوده نبودن آب نیز یکی از مواردی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد بنابراین قبل استفاده از آب برای جوجه ها باید از آن نمونه برداری شده تا وجود آلودگی ها و باکتری ها در آن بررسی شود.

آب باید به میزان لازم در دسترس جوجه ها باشد زیرا عدم تامین آب کافی موجب رشد ناکافی جوجه مرغ گوشتی نژاد راس می شود.

قیمت جوجه گوشتی راس

میدانیم که جوجه گوشتی راس بهترین برند جوجه در ایران است و ار آن جایی که خطوط مولد نژاد جوجه گوشتی راس در ایران وجود دارد میتوانیم بهترین فسمت جوجه گوشتی راس بهترین برند جوجه در ایران را به شما تضمین دهیم

قیمت فروش جوجه راس گوشتی
جوجه راس یکروزه با ارسال به سراسر ایران
جوجه یکروزه گوشتی راس با بالاترین کیفیت وتحت نظارت جهاد کشاورزی
فروش مستقیم جوجه راس بدون واسطه جوجه یک روزه گوشتی نژاد راس با بهترین گله مادر
فروش جوجه راس و قیمت مناسب قابل ارسال به سراسر کشور خرید
فروش جوجه گوشتی راس تضمینی بار در انتهای دوره پرورش
قیمت جوجه یکروزه گوشتی راس به قیمت روز تحویل درب کارخانه و آماده ارسال به سراسر کشور برای مرغداران عزیز نیز انجام می شود

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان در مورد پرورش جوجه مرغ گوشتی نژاد راس با کارشناسان شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید با شماره 09122895849 و 02177623913 و 02177687828 با شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید

 

مرغ راس

مرغ راس

مرغ راس جز مرغ های گوشتی است که نسبت به مرغ های دیگه گوشت بیشتری دارد و زمان پروزش آن ها نیز کم است. این مرغ ها رای رنگ سفید هستند و اگر تغذیه مناسبی داشته باشن از حد معمول خود در 40 روزگی وزن بیشتری خواهند داشت. وزن آنها در چها روزگی معمولا بین 2500 الی 3000  گرم است.

با توجه به گوشت بالا و زمان کم پرورش این دسته از مرغ ها، فروش آنها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. البته برای سود بیشتر بهترین کار خرید جوجه راس از جای مطمئن است چون با خرید جوجه مرغ راس هزینه کمتری برای تولید آن پرداخت میشود و در زمان فروش مرغ آن سود فراوانی میتوان به دست آورد.

 

5/5

1 دیدگاه در ”فروش جوجه گوشتی راس ، قیمت خرید جوجه گوشتی راس

  1. سلام ممنون از شما
    من تعداد بالا جوجه راس میخوام و همیشه از اینکه باید از واسطه ها خرید کنم عذاب می کشم. الان این که شرکت شما بدون واسط میاد جوجه راس میفروشه بهم خیلی کمک کرده، مخصوصا توی این وضعیت اقتصادی حداقل برای من که میخوام مستقیم این جوجه راس ها رو خرید کنم عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − هشت =