فروش جوجه یکروزه مرغ دورگه اصلاح شده

جوجه های دورگه به دلیل قرارگیری مرغ و خروس از نوع های مختلف در کنار هم بوجود میایند. برای تولید جوجه دورگه اصلاح شده باید مرغ و خروس مناسب و تغذیه مناسب توجه ویژه کرد. تولید جوجه های دورگه اصلاح شده کاری دشوار بنظر برسد بنابراین خرید و فروش جوجه یکروزه دورگه اصلاح شده بسیار مناسب تر از تولید آن است. فروش جوجه یکروزه مرغ دروگه اصلاح شده علاوه بر سودی زیادی که به پرورش دهندگان میدهد، باعث میشود خریداران این جوجه ها نیز از خرید خود رضایت داشته باشند.

شرکت طیور پروران میهن با ارائه جوجه یکروزه مرغ دروگه اصلاح شده توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند و از این رو جزء بزرگترین پرورش دهندگان و فروشندگان جوجه دورگه اصلاح شده یک روزه میباشد.

حال این سوال پیش میاد جوجه یکروزه مرغ دروگه اصلاح شده دقیقا چه ویژگی هایی دارد؟ اصلا فروش جوجه یکروزه مرغ دروگه اصلاح شده صرفه اقتصادی دارد؟چطور جوجه یک روزه دورگه اصلاح شده خوب به وجود بیاوردیم؟ آیا خرید جوجه دورگه اصلاح شده یکروزه به صرفه است؟ وسایل مورد نیاز برای پرورش جوجه مرغ اصلاح نژاد شده یکروزه چیست؟

فروش جوجه یکروزه مرغ دورگه اصلاح شده

خرید جوجه یکروزه مرغ دورگه اصلاح شده بسیار به صرفه تر از تولید آنها است چراکه برای تولید این نوع از جوجه ها باید زمان ، مکان مناسب و تغذیه مناسب برای جفت گیری مرغ و خروس انتخابی گذاشت. با توجه به این موارد فروش جوجه یکروزه مرغ دورگه اصلاح شده سود فراوانی ایجاد میکند چون قیمت این جوجه ها با توجه به انرژی و زمانی که مصرف میکنند قابل قبول است.

با توجه به اینکه شرکت طیور پروران میهن در تعداد بالا این جوجه های یک روزه دورگه اصلاح شده با توجه به استاندارد های بین المللی پرورش میدهد، قیمت پایین تری نسبت به فروشندگان دیگر دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید با شماره 09122895849 و 02177623913 و 02177687828 با شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید

 

جوجه دورگه چیست

با قراردادن مرغ و خروس نژاد های مختلف در کنار هم، این مرغ و خروس ها با هم دیگر جفت گیری میکنند و جوجه حاصله ترکیبی از دو نژاد خواهد بود. مثلا جوجه گلپایگانی یکی از جوجه های دورگه ایرانی است که از تلاقی مرغ ولسامر( welsummer ) هلندی با نژاد بومی ایران میباشد، زمانی که این جوجه بزرگ و تبدیل به مرغ میشوند، وزن آنها و تخمگذاری آنها بسیار بیشتر از مرغ های عادی بوده و در نتیجه سود بیشتری دارند. یکی از زمان های خوب برای خرید این جوجه ها همان روز اول به دنیا آمده انها است که به اصطلاح جوجه یک روزه دورگه هم میگویند.

به جوجه های حاصل از جفتگیری نژاد های مختلف مرغ و خروس   جوجه هیبریدی یا مرغ هیبریدی   گفته میشود.

انواع جوجه یکروزه دورگه اصلاح شده

با توجه به مرغ و خروس بکار رفته برای تولید جوجه های دورگه، انواع مختلفی از این جوجه ها بوجود آمده است. برای آنکه خرید و فروش جوجه یکروزه دورگه بهتری داشته باشید بهتر است انواع نژاد های مرغ و خروس را بدانید.

1- نژاد لگهورن : لگرن (لگهورن)، از نژادهای مرغ است که منشا آن کشور ایتالیا می‌باشد و در نقاط سردسیر بهتر پرورش می یابد.لگهورن سفید از جملهٔ محبوبترین نژادهای مرغ تخمگذار در جهان است. لگهورن های خالص کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نژاد لگهورن به سرعت رشد کرده و در سن پایین بالغ می شود و شروع به تخمگذاری می کند .میزان تولید تخم آن زیاد است و در برخی از انواع آن بیش از ۳۰۰ تخم در سال تولید می شود.

2- نژاد نیوهمشایر ( New Hampshire ) : این نژاد تقریباً نژاد جدیدی است که از نژاد رد ایلند منشأ گرفته است.این نژاد که به نیوهمشایر قرمز نیز شهرت دارد متعلق به ایالت New Hampshire آمریکا می باشد. مرغ نیوهمشایر از جمله نژادهایی است که در داخل ایران نیز به وفور یافت شده و بعنوان مرغ محلی و نژاد گوشتی سودمند در مناطق مختلفی پرورش داده میشود.

 

3- پلیموت راک : یکی از قدیمی‌ترین نژادهای مرغ و خروس آمریکایی است که در انگلستان و ایالات متحده امریکا بسیار محبوبیت دارد.پلیموت راک مخطط و سفید آن مشهور تر از سایر انواع دیگر است.پلیموت‌راک‌ها تخم‌گذارانی بسیار خوب با تخم‌هایی بزرگ و قهوه‌ای رنگ هستند. به‌طور متوسط حدود 200 تخم در سال می‌گذارند که برابر با 4 تخم در هفته است.

در اینجا تنها به برخی از مشهور ترین نژاد ها اشاره شد. برای جوجه مرغ اصلاح نژاد شده یکروزه لازم است نژاد انتخابی برای جفتگیری متناسب با آب و هوا و تغذیه تهیه شده برای آنها باشد.

 

جوجه دورگه اصلاح شده چیست

برای بالا بردن راندمان بهره وری مرغ های دورگه علاوه بر تغذیه مناسبی که باید داشته باشند، در همان اول انتخاب نوع مرغ باید به نوع جوجه دورگه توجه کرد. منظور از جوجه دورگه اصلاح شده این است که این جوجه حاصل از جفت گیری مرغ و خروس مناسب با هدف تعیین شده و تغذیه  آنها است.

اگر هدف تخم گذاری بیشتر باید باید نوع نژاد هایی که انتخاب میشود باید در راستای بوجود آورد جوجه هیبریدی باشد که بعدا بتواند تخم های بیشتری بگذارد. همچنین اگر هدف تنها گوشت بیشتر است باید جوجه دورگه بوجود آمده بعد از 30 روز ورزن بیشتر و در نتیجه گوشت بیشتری داشته باشد.

 

قیمت جوجه یکروزه مرغ دورگه اصلاح شده

قیمت فروش جوجه یکروزه دورگه اصلاح نژاد شده بستگی به نوع نژاد مرغ و خروس آن دارد. به این معنی که اگر نژاد های استفاده شده برای تولید جوجه از خارج کشور و نیاز به واردات آنها باشن قیمت آنها با جوجه هایی که نژاد آنها در ایران وجود دارد تفوت قیمت دارد.

شرکت طیور پروران میهن با داشتن انواع نژاد های مرغ و خروس توانسته جوجه یکروزه مرغ دورگه اصلاح شده اصل تولید و پرورش دهد.

نژاد های موجود در این شرکت همگی اصل بوده و این مورد باعث شده فروش جوجه یکروزه مرغ دورگه اصلاح شده تقریبا در اختیار شرکت طیور پروران میهن باشد و مشتریانی که جوجه یک روزه دورگه اصلاح نژاد شده خود را این شرکت خریداری کرده اند رضایتمند باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید با شماره 09122895849 و 02177623913 و 02177687828 با شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید

 

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + نه =