عکس جوجه گلپایگانی

فروش جوجه گلپایگانی یکی دیگر از خدمات شرکت طیور پروران میهن است.

مرغ گلپایگانی یک نژاد دورگه و حاصل تلاقی مرغ ولسامر هلندی و مرغ های محلی ایرانی است. مرغ گلپایگانی را می توان برای تولید تخم مرغ یا استفاده گوشتی پرورش داد.

این نژاد مرغ نسبت به سایر مرغ های محلی وزن بیشتری می گیرد و تعداد تخم بیشتری می گذارد. بنابراین پرورش آن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

شما عزیزانی که قصد پرورش مرغ بومی با بازدهی مناسب و سوددهی بالا را دارید برای خرید و فروش جوجه گلپایگانی درجه یک با کارشناسان شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید.

ویژگی های مرغ گلپایگان

مرغ گلپایگان از جمله نژادهای مرغوب دورگه موجود در ایران است. این نژاد مرغ را می توان یکی از مقرون به صرفه ترین مرغ های تخمگذار بومی دانست. زیرا می تواند به طور میانگین 200 عدد تخم مرغ در سال بگذارد که این تعداد نسبت به سایر مرغ های بومی بسیار مناسب است. البته اغلب مرغ های گلپایگانی توانایی بیش از 240 عدد تخم در سال را نیز دارند.

مرغ گلپایگانی معمولا در وزن گیری نیز بسیار خوب عمل کرده و می تواند گزینه مناسبی برای پرورش مرغ گوشتی باشد. زیرا با مصرف کمترین میزان دان و در زمان کوتاهی به وزن ایده آلی می رسد.

به همین دلیل برای پرورش گوشتی بسیار مقرون به صرفه است. مهیا بودن شرایط نگهداری مناسب از جمله فضای کافی به ازای هر مرغ لازمه رشد، وزن گیری و تخمگذاری ایده آل مرغ گلپایگان است.

شرایط نگهداری مرغ گلپایگانی

مرغ گلپایگانی معمولا از نظر شرایط رشد محدودیت خاصی نداشته و در همه مناطق ایران می توان به راحتی آن پرورش داد.

آنچه که باید برای پرورش مرغ گلپایگانی به آن توجه شود فضای کافی و تغذیه مناسب است. بهترین نوع دان برای تغذیه این نژاد مرغ، دان های ترکیبی است که همه نیازهای بدن آن ها از جمله ویتامین و مواد معدنی را تامین می کند.

مناسب ترین شرایط نگهداری مرغ گلپایگانی و سایر انواع مرغ محلی نگهداری در مزرعه می باشد. در این شرایط مرغ می تواند آزادانه بچرخد و جیره غذایی مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کند.

امکان پرورش مرغ گلپایگانی در مزرعه در همه مناطق کشور و برای همه پرورش دهندگان مرغ گلپایگانی وجود ندارد و غالبا انواع مرغ محلی را در سوله های مخصوص پرورش می دهند.

در این حالت لازم است شستشو و ضدعفونی سالن پرورش مرغ  با دقت بسیار زیاد انجام شود. در غیر اینصورت احتمال بروز بیماری های مختلف در بین انواع مرغ بومی وجود دارد.

در صورتی که واکسیناسیون مرغ گلپایگانی در مراحل اولیه رشد به درستی صورت گرفته باشد، بدن مرغ ها مقاوم شده و دچار بیماری نمی شوند.

جوجه گلپایگانی

فروش عمده جوجه گلپایگانی

پرورش موفق جوجه گلپایگانی پیش از هر چیز نیازمند جوجه های سالم و درجه یک است. شرکت طیور پروران میهن با تامین و فروش عمده جوجه گلپایگانی مورد نیاز شما، تا پایان دوره پرورش در کنارتان بوده و آماده است مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه می نماید.

  • ارسال به سراسر ایران
  • فروش جوجه گلپایگانی تخمگذار و گوشتی
  • فروش جوجه گلپایگانی یکروزه، یک ماهه و سه ماهه درجه یک
  • فروش جوجه گلپایگانی به صورت عمده و جزیی
  • خرید و فروش جوجه گلپایگانی بدون واسطه و محدودیت تعداد
  • خرید و فروش جوجه گلپایگانی نیمچه و آماده تخمگذاری
  • فروش جوجه گلپایگانی واکسن خورده

قیمت جوجه گلپایگانی

قیمت جوجه گلپایگانی تحت تاثیر عوامل مختلف متغیر می باشد. برای اطلاع از قیمت روز جوجه گلپایگانی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش جوجه گلپایگانی شرکت طیور پروران میهن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید جوجه گلپایگانی از شرکت طیور پروران میهن

شما همراهان گرامی و همیشگی شرکت طیور پروران میهن می توانید نژاد جوجه گلپایگانی اصیل را به صورت تضمینی و بدون واسطه از ما خریداری کرده و به کسب در آمد از این نژاد عالی بپردازید. باعث خرسندی ماست که اطلاعات مفید و مشاوره موفقی به شما ارائه دهیم.

5/5