فروش جوجه بلدرچین

فروش جوجه بلدرچین یکروزه خدمتی دیگر  از شرکت طیور پروران میهن در راستای کمک به پرورش طیور در کشور است.

بلدرچین به دلیل سرعت بالای رشد، تولید تخم بالا و مقاومت در برابر بیماری ها و سازگاری با شرایط مختلف نگهداری مورد توجه بسیاری از پرورش دهندگان طیور قرار گرفته است.

تعداد زیادی از این پرنده کوچک را می توان در فضای اندک نگهداری کرد. از طرفی تخم و گوشت بلدرچین در بازار قیمت مناسبی دارد و پرورش آن بسیار مقرون به صرفه است.

برای سفارش خرید و فروش جوجه بلدرچین یکروزه و دریافت مشاوره در مورد شرایط نگهداری جوجه بلدرچین با کارشناسان شرکت طیور پروارن میهن تماس بگیرید.

مرکز فروش جوجه بلدرچین یکروزه

لازمه موفقیت پرورش بلدرچین جوجه های سالم و اصلاح نژاد شده است. جوجه هایی که از بهترین نژاد بلدرچین بوده و در بدو تولد واکسن های لازم را دریافت کرده باشند.

در این حالت جوجه بلدرچین در برابر بیماری های مسری پرندگان مقاوم بوده زمانی که در شرایط مناسب نگهداری شود به سرعت رشد کرده و به وزن مناسب و بازار پسند می رسد.

شرکت طیور پروران افتخار دارد جوجه یک روزه بلدرچین را در شرایط ایده آل و از بهترین نژاد گله مادر تولید کرده و در اختیار پرورش دهندگان قرار دهد.

جوجه بلدرچین یکروزه

فروش جوجه بلدرچین یکروزه در شرکت طیور پروران میهن

فروش جوجه بلدرچین یکروزه درجه یک در شرکت طیور پروران میهن با نظارت کارشناسان خبره بر تولید و جوجه کشی انجام شده و مناسب ترین جوجه های بلدرچین یک روزه گوشتی و تخمگذار به متقاضیان ارائه می شود. جوجه ها بلدرچین های یک روزه با کارتن های مخصوص حمل جوجه به سراسر کشور ارسال خواهد شد.

مزایای خرید جوجه بلدرچین یکروزه از شرکت طیور پروران میهن

  • فروش جوجه بلدرچین یک روزه اصلاح نژاد شده
  • فروش جوجه بلدرچین یکروزه از بهترین گله مادر
  • تضمین سلامت جوجه بلدرچین یکروزه
  • ارائه مشاوره تا پایان دوره پرورش
  • ارسال به سراسر کشور
  • فروش جوجه بلدرچین یکروزه به صورت جزئی و عمده
  • فروش جوجه بلدرچین یک روزه واکسینه شده

قیمت فروش جوجه بلدرچین یک روزه

عوامل مختلفی بر قیمت جوجه بلدرچین یکروزه تاثیرگذار است. درصورتی که قصد خرید جوجه بلدرچین یک روزه و آغاز کسب و کار و پروش بلدرچین گوشتی یا تخمگذار را دارید، برای اطلاع از قیمت روز و دریافت مشاوره، با کارشناسان متخصص شرکت طیور پروران میهن تماس بگیرید.