فروش جوجه گوشتی نژاد آرین

جوجه مرغ گوشتی نژاد آرین که مرغ لاین آن در ایران وجود دارد از جمله محصولات شرکت طیور پروران میهن است. لازم به ذکر است تمامی مراحل تولید فروش جوجه گوشتی آرین در مجموعه طیور پروران میهن با نظارت مستقیم کارشناسان پرورش جوجه گوشتی آرین که بسیار با تجربه هستند انجام می شود.

اگر شما تولید کننده محترم قصد پرورش مرغ گوشتی نژاد آرین را دارید می توانید برای ثبت سفارش خرید جوجه گوشتی آرین با کارشناسان ما تماس بگیرید ،فروش جوجه یکروزه گوشتی نژاد آرین

چرا جوجه یکروزه گوشتی آرین بخرید ؟

اگر شما هم قصد خرید جوجه یک روزه گوشتی آرین دارید و در حال تحقیق هستید بدانید نژاد آرین طرفداران خودش را دارد ، جوجه گوشتی آرین در پایان دوره پرورش 40 روزه و در زمان عرضه به بازار نسبت به سایر نژادهای مرغ گوشتی لاشه کوچکتری دارد و معمولا فاقد چربی اضافه است. همین ویژگی باعث شده مرغ نژاد آرین مشتری های خاص خود را داشته باشد. افرادی که مصرف مرغ های کوچک و بدون چربی را به مرغ های درشت ترجیح می دهند.

معرفی جوجه گوشتی آرین

فروش جوجه گوشتی آرین

نژاد جوجه گوشتی آرین از نژاد مادر یا (لاین) آرین ایران بوده که توسط ایرانیان اصلاح نژادی صورت گرفته و برای مصرف خوراک در نظر گرفته شده. لازم به ذکر است ایران جزو 8 کشوری است که دارنده مرغ لاین به نام آرین است و این یعنی کیفیت این جوجه گوشتی آرین برای فروش بی نظیر است. در واقع نسل جوجه یک‌روزه‌ گوشتی آرین که برای تولید گوشت مرغ در سالن‌های پرورشی مرغداری‌های گوشتی کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد به ترتیب از مرغ مادر، اجداد و نهایتا مرغ‌های لاین گرفته شده است به همین دلیل تعداد کشور‌های صاحب علم و فناوری موسوم به لاین در جهان کمتر از تعداد انگشتان دست است. در جهان تنها هشت کشور ایران، انگلیس، فرانسه، هند، برزیل، آلمان ، هلند و آمریکا میتوانند حفظ و تکثیر مرغ مادر راداشته باشند .

قیمت جوجه مرغ گوشتی نژاد آرین

به این دلیل که ایران جزو کشورهای دارنده مرغ لاین به نام آرین است ، قیمت جوجه گوشتی یکروزه آرین کمتر تحت تاثیر شرایط تحریم کشور قرار می گیرد.

فروش جوجه آرین گوشتی (بهترین قیمت جوجه گوشتی آرین)
جوجه آرین یکروزه با ارسال به سراسر ایران
جوجه یکروزه گوشتی راس آرین با بالاترین کیفیت وتحت نظارت جهاد کشاورزی
فروش مستقیم جوجه آرین بدون واسطه جوجه یک روزه گوشتی نژاد راس با بهترین گله مادر
فروش جوجه آرین و قیمت مناسب قابل ارسال به سراسر کشور خرید
فروش جوجه گوشتی آرین تضمینی بار در انتهای دوره پرورش
قیمت جوجه یکروزه گوشتی آرین به قیمت روز تحویل درب کارخانه و آماده ارسال به سراسر کشور برای مرغداران عزیز نیز انجام می شود

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نگهداری و پرورش جوجه مرغ گوشتی نژاد آرین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چند توصیه هنگام حمل و نقل جوجه گوشتی یکروزه آرین

در زمانی که جوجه های گوشتی آرین در جعبه های مخصوص حمل هستند، توصیه میشود درجه حرارت داخل آن از 25 درجه
سانتیگراد تجاوز ننماید.
جعبه های حاوی جوجه های گوشتی یکروزه آرین را نباید به تعداد زیاد روی هم قرار داد (حدا کثر پنج جعبه).
جوجه ها را باید در اسرع وقت از جعبه ها خارج نمود و بهتر است آنها را در اطراف آبخوریها تخلیه نمود.
دمای مناسب سالن در 48 ساعت اول 33 درجه سانتیگراد است. در طی این مدت و روزهای بعد، از نوسان
دما ممانعت شود
شدت نور در چند روز اول باید حداقل 30 لوکس باشد. برای تأمین این مقدار شدت نور، یک المپ 60 وات به
ازای هر 10 مترمربع سطـ آشیانه با ارتفاع 2 متر از کف آشیانه مورد نیاز است

 

5/5