جوجه شترمرغ یک ماهه
فروش جوجه شترمرغ یک ماهه با قیمت مناسب و ارسال به سراسر ایرن

فروش جوجه شترمرغ یک ماهه

اگر قصد خرید و فروش جوجه شترمرغ یک ماهه را دارید باید بدانید که جوجه شترمرغ یک ماهه بهترین نوع برای خرید و آغاز پرورش شترمرغ است. زیرا در این مدت جوجه‌ شترمرغ ها به اندازه کافی رشد می‌کنند و از خطر مرگ و میر هم دور می‌شوند. پس اگر قصد خرید جوجه شترمرغ را دارید و مبتدی هستید، یک ماهگی بهترین زمان برای خرید جوجه شتر مرغ و پرورش آن می‌باشد. شرکت طیور پروران میهن بهترین نژادهای جوجه شترمرغ در کشور را تولید و واکسینه مینماید و آماده ارسال آنها به اقصی نقاط ایران عزیزمان می‌باشد.

چرا جوجه شترمرغ یک ماهه بخریم؟

جوجه شترمرغ یک ماهه حدودا 7 ماه پس از نگه داری آماده کشتار و عرضه به کشتارگاه میباشد. این عدد قابل توجهی است، زیرا گوشت شترمرغ جزء گوشت قرمز حساب میشود و فاقد هرگونه کلسترول میباشد و در مقابل سرشار از پروتئین و مواد معدنی به خصوص فسفر است. در واقع گوشت شترمرغ داوطلبان بسیار زیادی در کشور دارد و در بین مردم محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

با توجه به درخواست و تقاضای بازار به گوشت شترمرغ امروز بسیاری از مردم و پرورش دهندگان طیور به سمت پرورش شترمرغ گرایش پیدا کرده اند. به نظر شما دلیل آن چیست ؟ بله با توجه به حاشیه سود بالا و درجه یک این کار اگر شماهم وارد این صنعت شوید، با خرید و نگه داری جوجه شترمرغ میتوانید در بازه زمانی 7 ماهه به سود قابل توجهی دست پیدا کنید.

قیمت جوجه شترمرغ

قیمت جوجه شترمرغ یک ماهه در تهران و شهرستان‌ها همواره دسخوش تغییراتی است. باتوجه به نرخ غذایی و دارویی که متاسفانه در کشور دارای قیمت ثابتی نیست، قیمت خرید و فروش جوجه شترمرغ ها هم دستخوش تغییراتی میشود. برای استعلام قیمت جوجه شترمرغ یک ماهه کافیست با شماره های موجود زیر تماس حاصل فرمایید.

برخورداری از این خدمت جدید شرکت طیور پروران میهن ، و همچنین کسب مشاوره تخصصی کاملا رایگان در زمینه جوجه شترمرغ یکماهه با شماره های زیر در ارتباط باید .

مدیریت: آقای سید سعید جعفری نژاد  66867538 – 021

مدیر فروش: سرکار خانم توانا

021-66842803    –    021-66856180

021-77623913     –     021-77687828

 

5/5