لیست قیمت طیور

لیست قیمت جوجه شترمرغ  لیست قیمت جوجه بوقلمون  لیست قیمت جوجه مرغ لیست قیمت بلدرچین
لیست قیمت جوجه شترمرغ لیست قیمت جوجه بوقلمون  لیست قیمت جوجه مرغ لیست قیمت بلدرچین
جوجه شترمرغ یک ماهه قیمت : 800 هزار تومان جوجه بوقلمون یک روزه نژاد بیوتی شیش قیمت: 32 هزار تومان جوجه راس   قیمت: 1750 الی 1950 تومان جوجه بلدرچین یک روزه درجه یک قیمت: 400 تومان
جوجه شترمرغ دو ماهه قیمت: 0 هزار تومان جوجه بوقلمون برنز قیمت: 18 هزار تومان جوجه هوبارد قیمت: 1700 الی 1850 تومان جوجه بلدرچین مولد تخم گذار چهل روزه قیمت: 2800 تومان
جوجه شترمرغ سه ماهه قیمت: 0 هزار تومان جوجه بوقلمون یک ماه با نهصد گرم وزن  قیمت: 35 هزار تومان جوجه پلاس قیمت:  1600 الی 1820 تومان
جوجه بوقلمون بیست روزه قیمت: 32 هزار تومان

در این بخش از شرکت طیور پروران میهن می توانید لیست قیمت طیور را مشاهده نمایید. از جمله صنایع اقتصادی بسیار مهم که به دلیل سر و کار داشتن با سلامت مردم بسیار حائز اهمیت است پرورش طیور میباشد. طیور یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی در برنامه غذایی مردم قرار گرفته است.از این رو این صنعت پرورش طیورهر روز در حال رشد و گسترش است.افزایش جمعیت در شهرها هر چه بیشتر باعث شده تا تقاضای مردم نیز برای استفاده از طیور در برنامه غذایی افزایش پیدا کند.

البته هر چه تقاضای مردم برای طیور بیشتر باشد به طبع ممکن است به دلیل فشردگی کار بیماری های طیور نیز افزایش یابد.دست اندرکاران و مسئولین و همچنین تولید کنندگان و پرورش دهندگان طیور باید نسبت به بهداشت و سلامت طیور خود دقت زیادی داشته باشند.انواع بیماری های طیور میتواند در مدت کوتاهی در مراکز پرورش طیور نفوذ کرده و باعث تلف شدن طیور شود.البته در مواردی البته کم مشاهده شده بیماری طیور به موقع کنترل نشده و در سطح بازار توزیع و به استفاده مردم رسیده است.این کار نتیجه ای جز بیماری های سخت و حتی در مواردی باعث فوت برخی از مردم شده است.بیماری های طیور علاوه بر اینکه میتواند باعث بروز بیماری شود خسارت های مالی زیادی را نیز در بر خواهد داشت.

امروزه برای کنترل بیماری در بین طیور از انتی میکروب ها استفاده میشود که همین موضوع باعث شده تا انتقادهایی را نیز در بر داشته باشد زیرا استفاده از انتی میکروب ها در طیور باعث بروز مشکلاتی در سلامتی افراد جامعه خواهد شد.

علاوه بر این استفاده ار مواد انتی بیوتیک نیز برای رشد زود هنگام طیور مورد انتقاد فعالین این عرصه شده است.استفاده از انتی بیوتیک هایی که باعث رشد زود هنگام طیور میشود، بیماری هایی را برای انسان به وجود می اورد.از این رو بسیاری به دنبال جایگزینی برای انتی بیوتیک ها هستند که البته تاکنون موفق به جایگزین مناسبی برای انتی بیوتیک ها نبوده اند.

بیماری طیور علاوه بر اینکه خسارت هایی را برای پرورش دهندگان طیور و همچنین سلامتی جامعه به وجود می اورد باعث افزایش رشد قیمت طیور در بازار خواهد شد که به طبع نارضایتی هایی را به همراه خواهد داشت و همچنین به دلیل بالا رفتن قیمت طیور باعث کاهش توان خرید مردم و همچنین بیماری ها و سوء تغذیه های ناشی از کاهش مصرف ان خواهد شد.

افزایش قیمت طیور  بستگی به عوامل گوناگونی دارد که بر خی از این عوامل عبارتند از افزایش دما و در نتیجه افزایش تلفات طیور و همچنین افزایش قیمت خوراک طیور

در برخی شهر ها که در صنعت پرورش طیور پیشرو هستند ممکن است به دلیل کاهش دما امکان انتقال گوشت طیور سخت باشد و در برخی شهر ها به دلیل پایین امدن دما امکان تلف شدن طیور وجود دارد که همین موضوع باعث افزایش قیمت طیور میشود.

از انجا که بیشتر خوراک طیور کشور از کشورهای دیگر تامین میشود ممکن است به علت تحریم های وضع شده و همچنین قطع روابط، قیمت خوراک طیور افزایش و به طبع قیمت طیور در سطح بازار افزایش یابد.