جوجه مرغ گوشتی نژاد آرین

جوجه مرغ گوشتی نژاد آرین که مرغ لاین آن در ایران وجود دارد از جمله محصولات شرکت طیور پروران میهن است. لازم به ذکر است تمامی مراحل تولید و عرضه جوجه گوشتی نژاد آرین در مجموعه طیور پروران میهن با نظارت مستقیم کارشناسان با تجربه انجام می شود.

اگر شما تولید کننده محترم قصد پرورش مرغ گوشتی نژاد آرین را دارید می توانید برای ثبت سفارش جوجه گوشتی آرین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جوجه مرغ گوشتی آرین

نقطه آغاز حضور نژاد مرغ آرین در ایران به سال 1356 باز می گردد و مجتمع مرغ لاین ایران با نام آرین از سال 1369 در اراضی جنگلی مازندران راه اندازی شده و تا امروز مرغ ‌های لاین، اجداد و مادر گوشتی و تخمگذار آرین در این مرکز نگهداری و تامین می ‌شود.

جوجه گوشتی آرین در پایان دوره پرورش 40 روزه و در زمان عرضه به بازار نسبت به سایر نژادهای مرغ گوشتی لاشه کوچکتری دارد و معمولا فاقد چربی اضافه است. همین ویژگی باعث شده مرغ نژاد آرین مشتری های خاص خود را داشته باشد. افرادی که مصرف مرغ های کوچک و بدون چربی را به مرغ های درشت ترجیح می دهند.

مرغ لاین به یک جمعیت خالص از مرغ ها گفته می شود که متعلق به یک نژاد خاص با ویژگی های ژنتیکی کاملا مشخص بوده و تنها با خروس های خالص و هم نژاد خود آمیزش می کنند و قادرند جوجه های مشابه خود را تولید کنند.

نسل جوجه یکروزه ای که برای تولید گوشت مرغ در سالن های پروش مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرد به ترتیب از مرغ مادر، اجداد و نهایتا مرغ لاین گرفته شده است. در جهان تنها هشت کشور آمریکا، انگلیس، هلند، فرانسه، هند، برزیل، آلمان و ایران از دانش فنی تولید، حفظ و تکثیر این حیوان استراتژیک غذایی برخوردارند.

قیمت جوجه مرغ گوشتی نژاد آرین

همانطور که گفته شد لاین مرغ آرین در ایران فعال است و ایران جزو معدود کشورهای دارنده مرغ لاین به نام آرین می باشد. به همین دلیل قیمت جوجه این نژاد کمتر تحت تاثیر شرایط تحریم کشور قرار می گیرد.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نگهداری و پرورش جوجه مرغ گوشتی نژاد آرین با کارشناسان ما تماس بگیرید.